Witam , wczoraj wyświetlił mi się błąd z zapchanym DPF , pacjent BMW e90 318d M47Tu2 2006 122KM. Wszedłem w DISa aby załączyć wypalanie filtra. Nie mogę włączyć ponieważ cały czas wyświetla mi się błąd „Diagnosis bus error Error number: 200.95” miał ktoś z tym styczność lub wie co zrobić ? Nie mogę rozpocząć wypalania filtra
1 253 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.