Witam, Czy przy odłączeniu modułu FRM traci on swoje ustawienia i trzeba go po włożeniu z powrotem zakodować lub zrobić jakiś backup przed wyjęciem, czy można go po prostu wyjąć i włożyć? I czy ma ktoś schemat okablowania tegoż modułu? Nie działa mi tylne lewe światło przeciwmgielne i taki też jest komunikat, brak zasilania na kostce przy żarówkach, ruszanie wiązką w bagażniku i na łączeniu z klapą nie pomaga, po podpięciu zewnętrznych 12V żarówka świeci normalnie, brak błędów od licznika zwarć.