Witam. Mial ktos moze podobny problem ?E93 2.0i 170km 2008r. Ostatnio zaczęła mrugac kontrolka silnika, auto straciło moc, zaczęło nim trząść. Pojechałem do mechanika, zapłon na 2 cylindrach. Wymieniliśmy wszystkie 4 plus swiece. 2 dni pojeździł bez problemu a teraz znów to samo. Praktycznie zawsze na zimnym silniku. Zgaszę auto 2,3 razy i błąd znika. Dodatkowe błędy jakie wywala 2E85 POPMA WODY, 2AF4 czujnik tlenku azotu, 2AF2 , 2AF6 (oba też związane z tym tlenkiem azotu.) Może jest to jakoś powiązane?