Witam wszystkich przymierzam się do kupna wymarzonego BMW i na tym forum poczytałem i dowiedziałem sie wielu ciekawych rzeczy mam nadzieje ze wasze uwagi i spostrzezenia pomoga mi w kupnie auta i ze zauwaze to co inni zwas zauwayli zapozno cenie i szanuje wasze rady, mam nadzieje ze kiedys i moje spostrzezenia sie komus przydaja. jeszcze raz was witam z mysla ze zostane niedlugo jednym z was pozdrawiam i dosiego roku życze