Cześć, Przychodzę do was z pytaniem co zrobić. Posiadam bmw 1 pre lci 2005r mam światła xenonowe i denerwuje mnie już ta słaba żółta barwa ringów. Chciałbym zmienić na ledy i białą barwę. Czy wystarczy, że zamówię led makery ? Jak wygląda sprawa z ich założeniem, dużo roboty, potrzebne jakieś przeróbki ? Dodam, że z tego co wiem w przedlifcie są inne żarówki (h10w ba9s ) niż w polifcie( h8 ) i jak patrzę na led markery np. na alledrogo to mam wrażenie, że cała operacja wymaga przeróbki gniazda. Dajcie znać też jakie Led markery polecacie, z góry dzięki za pomoc :D