Treść opublikowana przez jakubmw
-
Co to za kolektor?
kazdy cilinder ma swoje dawke paliwa co rowna sie przyrostowi mocy i lepszej reakcji na gaz a co za tym idzie wiekszemu spalaniu
-
zamek pod tylnim swiatlem?
nie mozliwe nigdy nie widzialem czegos takiego
-
zamek pod tylnim swiatlem?
jaki zmek gdzie ten zamek sprecyzuj
-
Niedziałający centralny zamek????
ale musisz zobaczyc czy measz orginalny zestaw zamka jesli tak przekaznik jest za przednik glosnikiem kolo nogi kierowcy
-
Niedziałający centralny zamek????
sprawdz przekaznik od centralnego czy ma dobra mase i plus czy dobrze stka
-
Co stuka?
sprawdz luz sworzni kól ja mialem w swojej luz i tak stukalo ze bylo czuc na kierownicy
-
co oznacza ten blad
koledzy poradzcie mi cio mam robic bo sam juz nie wiem czego to moze byc wina pozdrawiam
-
co oznacza ten blad
wykasowalem bledy i bylo ok normalnie nie ten samochod ale wczoraj znowu to samo blad 1252
- co oznacza ten blad
-
co oznacza ten blad
witam wszystkich;) postanowilem sprawdzic czy moja bunia nie ma bledow podlaczylem zaroweczke tam gdzie trzeba i wciznolem pedal 5 razy i zaczelo mrygac i wyswietlilo kod 1252 mam kartke z kodami i oznacza to WTRYSKIWACZ CYLINDRA 2. dodam jeszcze ze silnik pali strasznie duzo paliwa jest to 2.0 6 cylindrow 12 zaworow model. z z rury czuc taka nie spalona benzyna w czym moze tkwic problem z gory dziekuje za pomoc pozdrawaim
-
dziwne pytanie prosze o solidna odp
wlasnie chodzi o to ze za malo chyba powinna byc 93 kw czy one gdzies byly blokowane
-
dziwne pytanie prosze o solidna odp
dlaczego moje BMW 2.0 E30 ma wpisane w dowod 60 KW
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
odswierzam temat zrobi mi ktos fotke tej wtyczki od centralki zamka centralnego i jakie ida tam kable z gory dziekuje pozdro
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
odswierzam temat zrobi mi ktos fotke tej wtyczki od centralki zamka centralnego i jakie ida tam kable z gory dziekuje pozdro
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
odswierzam temat zrobi mi ktos fotke tej wtyczki od centralki zamka centralnego i jakie ida tam kable z gory dziekuje pozdro
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
i jeszcze co poradzicie w sprawie tych falujacych obrotow na gazie sa stabilne a na benzynie faluja
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
jak mozesz zrob jeszcze fotki wtyczki od tej centraliki i jakie kable wchodza
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
wlasnie tam nic nie mam centrany jest bo silowniki sa wiec jkas foki kostki dostane albo cos takiego pomocy prosze
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
a jesli tego sterownika nie ma za tym glosnikiem ani zadnej wtyczki to gdzie jeszcze szukac centrany jest napewno tylko nie moge znalesc sterownika
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
1. pomocy gdzie jest sterownik os centralnego zamka w e30 coupe bo nie moge go nigdzie znalesc, chlopaki pomocy 2. jak czyscic krokowca ?? prosze o odp z gory dzioekuje pozdrawaim
-
pytanie o pompe paliwa i pare drobiazgow !!!!!!!!!??????????
1 czy po przekreceniu kluczyka w pozycje w ktorej zapalaja sie kontrolki powinna sie na chwile odezwac pompa paliwa samochod to bmw e30 2.0 (u mnie sie nie odzywa jaki moze byc tego powod ) 2 przy zamku od srodka drzwi znaczy z srodku drzwi jest taki kwadracik czarny i ida od niego 2 kable co to jest prosze o szybka odp z gory dzieki
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
gdy przekrece kluczyk jest cisza pompka nie pracuje przez chwile co moze byc tego przyczyna i jak z tym krokowcem prosze o pomoc pozdrawaim i czekam na odp
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
pyt 1: chlpoaki pomocy potrzebuje pompki do sprzegla ale tej ktora jest przy silniku dajcie jakies namiary gdzie moge ja kupic podrawaim pyt2: czy po przekrecieniu kluczyka gdy zapalaja sie kontrolki pompa powinna pracowac przez chwile? pyt3: czy po przekreceniu kluczykja kiedy sie kontrolki zapalaja silniczek krokowy mi caly czas brzeczy czyli pracuje czy tak ma byc prosze o odp pozdrawiam silnik 2.0 , 6 cyl m20
-
pare pytan po kupnie bmw szybkie odpowiedzi
witam mam pare pytan mam bmw e30 2.0 w gazie i na benzynie lekko faluja obroty na gzie chodzui ladnie rowno i nie weim co jest. pytanie drugie po czym poznac czy jest centralny zamek wiem ze w klapce od wlewu paliwa jest zamek ktory sie nie zamyka nie wiem o co chiodzi. trzecie ptanie po tym jak przekrece kluczyc caly czas chodzi silniczek krokowy czy to normalne i po przekreceniu kluczyka nie slychac pompki jak w innych autach dopiero jak odpali to chodzi pompka paliwa czwarte jak sa te kontrolki co sie stopniowo zapalaja swieci sie nad nimi napis inspection i obok jest budzik lub zegarek co to znaczy prosze o szybka odp
-
kilka rad dla laika przed zakupem bardzo mile widziane :)
a jeszcze takie pytanie ktory silnik jest lepszy m10 czy m40