Cześć, zastanawiam się nad zakupem E60 LCI, ale szukam benzyny 525i (3000 cm3) lub 530i (3000 cm3). Ale LCI tak od 2007-2010, myślę, że mają silnik n53. Czy ktoś tutaj ma doświadczenie z tymi silnikami? Miałem kilka E60, ale diesle i mam ich dość, napraw i konserwacji. Ogólnie zastanawiam się, jakie będzie zużycie paliwa w mieście, ponieważ jestem głównie kierowcą miejskim... Również 525i(3.0) może być bardziej ekonomiczną wersją, czy? Dziękuję!