Witam szybkie pytanie odnośnie miski olejowej. Przymierzam się do jej wymiany z powodu że jest pęknięta i zerknąłem jak to tam wygląda i chciałbym by ktoś podpowiedział jak za to się zabrać. Według mnie z najważniejszych rzeczy trzeba odkrecic kolumnę kierownicza od sanek, krzyżak półosie przednie by musiały wyjechać No i dyfer przedni odkręcić od miski (?) Dwie poduszki silnika oraz same Sanki - mam rację czy coś pominąłem? Silnik oczywiście lewaruje do góry a sanki na maksa w dół. Liczę na jakieś wskazówki. Dzięki i pozdrawiam