Witam mam problem z moim e61 525d M57n. Samochód szarpie podczas jazdy z równa prędkością. Wrażenie jest jakbym cały szas dodawał i puszczał pedał gazu. Po podłączeniu komputera, brak błędów. Po odpięciu przepływomierza problem ustępuje, jednak po jego wymianie na inny oryginalny i podłączeniu jest to samo. Gdzie szukać przyczyny? Dodam że filtr paliwa, powietrza wymieniany regularnie.