siema wszystkim mam pewien problem gdy samochod jest zimny nie chce zgasnoc mi lampka kontrolna od abs-wogole nie dziala.gy silnik zlapie temp jest wszystko ok. :doh:
siema najlepiej robia na witosa naprzeciwko makro na bazie pthw nie drogo i dobze firma od poczatku ery lpg :D stag 300 dobry wybór sam na takim jezdze :lol: i bez problemu cena to okolo 2250 z butla w kole oczywiscie.
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.