Cześć, dzisiaj zobaczyłem takie rzeczy w moim samochodzie. Czy miał ktoś już taki problem i czym to może być spowodowane? Pozdrawiam udanego weekendu wszystkim Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy podczas gwarancji Premium Selection którą posiadam z Niemiec mogę wymienić olej w Polsce ? Musi to być ASO czy tylko olej zalecany przez BMW ?Niby na niemieckich forach piszą ze wymiana co 30 tys km kiedy auto nie przekroczy 120 tys km. 72 tys na liczniku olej wymieniany przy 59
24 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.