Witam mam e92 z 2009r i mam pytanie bo chciałem zalozyc lampki pod drzwiami moja wersja nie ma tego orginalnie tz miejsce jest ale do wyciecia ale pytam czy wiazka kabli będzie juz w drzwiach i tylko podczepic lapmke czy trzeba ciagnac dodatkową wiazke bo słyszałem że moze byc juz ta wiazka z innymi tyle ze podlaczona a zanim zabiore sie za rozbieranie tapicerki chcialbym wiedzieć i w razie od razu zaopatrzyc sie w taki kabel pozdrawiam