Dałem swój przód do regenracji - przy okazji wymienili ori ringi na cotton ledy - świecą teraz jak złe - problem w tym, że chociaż nadają się super do jazdy w dzień, to za każdym razem trzeba włączać postojowe przy zapalaniu i wyłaczać je przy gaszeniu auta. stąd cały zabieg i pytanie o sterownik poliftowy - w poliftach już ringi działają przecież jako dzienne.
Chciałbym w sedanie z 2006 roku mieć ringi jako światła do jazdy dziennej i tył z ledami. Czy zamiana sterownika na LM2 zadziała? Czy taki sterownik będzie kompatybilny z reflektorem przedliftowym bixenon skrętny samopoziom? Dzięki za każdą podpowiedź
Moje pytanie : czy zamiana sterownika świateł z przedliftowego na LS2 w bmw e60 2006 rok jest możliwa plug&play i czy zadziała on z bixenonem skrętnym samopoziom? Sztuczka cała po to, by ringi po wymianie na cotton ring działały jako światła do jazdy dziennej. Uda się?
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.