Witam przymierzam sie do kupna BMW E87 2009. 2.0 N43 Auto bylo sprowadzone z niemiec, vin zakupiony. Silnik wymieniany przy 51k przebiegu, sprzeglo przy 120k przebiegu. Wedlug vinu przy 126k auto mialo szkode w Niemczech na 7-10k euro. Wlasciciel pisze, ze maska, blotnik, zderzak jest malowany. Cena 28 tysiecy. Czy faktycznie w niemczech podaja takie wysokie kwoty szkody, czy musialo tam byc cos mocniej rozwalone oraz jak wyglada sprawa z tym silnikiem N43 Na co szczegolnie zwrocic uwage przy zakupie i czy nie brzmi to mega podejrzanie.