Coś huczy, trzeszczy tak jak by z tylnego lewego koła nawet potrafi stuknąć aż się poczuje po fotelu kierowcy co to może być mechanik nic nie widzi po podniesieniu go na podnośniku ani diagnosta na stacji. Tylko tak się dzieje jak się jedzie do przodu do tyłu nie. I jak już się rozgrzeje silnik trochę. Na zimnym nie ma tak to nie zawieszenie bo na dołkach nic się nie dzieje. Oto filmiki dołączam tej awarii
Możliwe że to dyfer jeśli na luzie biegu jałowym podczas jazdy też tak się dzieje?