Witam! Od roku jeżdżę moja miłością życia i nadszedł czas na kolejną modyfikacje, a mianowicie obnizenie poprzez wymianę sprężyny. Obecnie jeżdżę na 19" (lato) oraz 17" (zima) ale w oby dwóch przypadkach aż prosi się o kilka cm w dół. Jak w tytule: co wybrać? Pro kit czy sportline? Mam wersję Sport. Czy ktoś z Was ma któreś sprężyny i mógłby napisać na temat wrażeń z jazdy, jakieś plusy i minusy, może jakieś fotki? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!