Witam zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc, zakupiłem jakiś czas temu bmw g30 540i, które było rozbite tyłem i po zdjęciu zderzaka okazało się, że wiązka tylna z prawej strony ma urwaną jedną z wtyczek. Czy może ktoś z Państwa orientuje się jaka to jest wtyczka, o jakim nr, czy da się ją dokupić czy może potrzebna jest cała nowa wiązka ? I przede wszystkim co powinno być do niej podłączone ? Za wszelkie informacje dziękuję. Zdjęcia mogę podesłać na maila, WhatsApp, Pozdrawiam serdecznie