Cześć, Dzięki za odpowiedź! Auto jest z Kanady. Jeżdżę nim od kilku lat i nigdy wcześniej nie widziałem takich kwiatków. Błędów brak. Dziwna sprawa, ale problem zniknął... Nie wiem czy to ma związek, ale wymieniłem sterownik światła na klapie (nie działała lewa lampa, ponoć standardowy problem). Po wymianie problem nie wystąpił ani razu. Z tego co czytałem w internetach, takie problemy mogą się pojawiać gdy jest jakiś problem w komunikacji między modułami. Może to to, może nie. Jeździć, obserwować :) B.