Witam mam problem w moim BMW z napinaczem pasa od strony kierowcy, świeci się kontrolka od poduszek, podłączyłem kompa usunąłem, po przejechaniu jakoś 10 kilometrów ponownie się zapala i tak zawsze jest po przejechaniu tych 10 kilometrów wtedy wymieniłem ten napinacz pasa i było to samo więc włożyłem stary napinacz, potem wymieniłem sterownik poduszek powietrznych zrobiłem adaptacje i dalej to samo, przeczyściłem wszystkie wtyczki te od napinacza i te pod fotelem i od sterownika również, już nie mam pomysłów co to może być, może ktoś ma jakieś na to rozwiązanie.