Panowie, Świeży zakup i cały czas problemy. Wczoraj podczas postoju na światłach silnik zafalowal obrotami i zgasł. Po odpaleniu błąd silnika, pełna moc niedostępna Po podpięcie komputera błąd 2A6B Mocy brak, wczoraj jechał do 30km/h dziś aż do 60km/h W zeszłym tygodniu wymieniony kompletny rozrząd SWAG wraz z czujnikiem i wałek mimośrodowy, był wytarty. Patrząc na błąd obstawiam valvetronic nie wiem jednak od czego zacząć czy to wina czujnika czy wymieniać silniczek ? Mechanik twierdzi ze najlepiej wymienić jedno i drugie ale on za to nie płaci :/