Udało się. W lokalnym markecie budowlanym znalazłem dobrą pompkę, spuściłem większość benzyny i zalałem 40 litrami ropy. Trochę się pomęczył, ale odpalił. Jeździ jak złoto. Co tu dużo mówić: BMW to świetne auto :D :8)
Dzięki. Ogarnąłem ręczną pompkę na Allegro, ale nie dziala i prawie napilem się benzyny, bo jak pociągnę to leci. Pompka jest do bani. Spróbuję jakaś inną zdobyć.
Witam, dziewczyna jeździ kilka lat jedynką a dzisiaj przez roztargnienie zalała benzynę do 118d. Przejechała 4.5 km dławiąc i dymiąc. Co można z tym zrobić? Czy auto jest do kompleksowej naprawy? Czy można spróbować spuścić benzynę i zalać dieslem do pełna?
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.