Witam jestem nowym posiadaczem BMW e87 120d 2004r. Jest to moje pierwsze auto i dwa dni temu zauwazylem ze cieknie bardzo dużo oleju z samej góry silnika oraz olej znajduje się w płynie chłodniczym, silnik pracuje bardzo równo, nic się nie dziej nic nie stuka nic nie puka, nie kopci, przyspiesza normalnie. I moje pytanie czy ktoś miał coś podobnego i chciałbym się coś więcej dowiedzieć na ten temat.