witam !! borykam się z takim problemem !! Ucieka mi strasznie płyn chłodzący. wypatrzyłem ze ucieka nie spod silnika tylko z w okolicach jak się zaczyna kabina !! nie jestem pewny ale może z nagrzewnicy. jestem daleko od normalnego mechanika i nie mogę sobie z tym poradzić !! wpadłem na pomysł odłączenia przewodów które idą do nagrzewnicy od elektrozaworów !! Po prostu połączyć ze sobą ten który wchodzi to nagrzewnicy z tym co wychodzi i zrobić obejście a tamte zaślepię !! może ktoś się z tym już bawił ?? pomóżcie proszę bo nie ma jak nawet dojechać do mechanika !!