Cześć, Uruchomiłem CarPlay w swoim F36 niestety moja wersja iDrive 5 nie wspiera wersji pełnoekranowej. Posiadam wersie NBTEvo_M17345I. Przeczytałem gdzieś że carplay fullscreen działa od NBTevo_N. Zastanawiam się czy istnieje jakiś prosty sposób aby podbić wersje iDrive o tę jedną literkę samodzielnie czy niezbędne jest udanie się do jakiegoś serwisu gdzie wgrają nowego idrive’a?