Siemanko. Ostatnio zostałem posiadaczem BMW e90 330d 231km w manualu. Auto posiada jeden mankament. Podczas jazdy na niższych prędkościach z tylu słychać metaliczny szum, który przy wyzszych prędkościach jest mniejszy. Dodam, ze gdy wciskam sprzęgło dźwięk ustaje całkowicie. Był wymieniany olej w skrzyni i dyfrze( dyfer jest w porządku ). W skrzyni było dość mało oleju. Posiadał ktoś taki problem?