Witam, po odpaleniu występują takie problemy jak:
-nierówna praca silnika
-trzęsie silnikiem
-siwy dym
-skaczące obroty
Objawy zwiększają się wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz.
Zazwyczaj po dodaniu lekko gazu samochód wraca do normalnej pracy, podczas późniejszej jazdy nie ma żadnego problemu.
W podanym linku jest filmik z odpalenia, w tym przypadku jest jeszcze wystarczająco ciepło i objawy są małe, ale są : https://www.veed.io/view/b6a61be9-e4af-4be2-8754-41b3ed2c91e7?panel=