Witam posiadam bmw 318i e90 130km benzyna gaz W Bmw świeci się check engine Raz na jakiś czas gdy zapalam przeważnie ciepły silnik zalącza się tryb awaryjny czasem czuć zapach gazu, ale gdy go zgaszę i odpalam znów wszystko jest ok czasem trzeba odpalić kilka razy na komputerze wykazało sondy lambdy przed i za katalizatorem To może być głowna przyczyna tego załączania trybu awaryjnego?