Cześć, jestem posiadaczem BMW E46 Touring 2003, samochód zarejestrowany jako ciężarowy. W związku z tym, że planuję, że BMW zostanie u mnie na dłużej, chciałbym go przerobić na osobowy. Po przeczytaniu wszystkich możliwych informacji na ten temat i kontakcie z firmą zajmującą się przeróbkami, okazuje się, że potrzebuję świadectwa homologacji samochodu. BMW Polska odsyła mnie do BMW Classic po świadectwo, ponieważ samochód jest "zbyt stary", BMW Classic odsyła mnie do BMW Polska, ponieważ samochód jest " zbyt nowy" :) Czy jest na forum ktoś, kto przerabiał BMW na osobowe?