Witam Bmw e90 320i 2.0 150km koledzy walcze z moim N46 gdyz pali sie czek ale auto normalnie odpala i silnik nie faluje czasem zgasnie. Wczesniej podmienilem silnik valwetronik i czujnik walka jakis czas pomoglo ale po tej podmianie pokazalo bledy 2D12, 2D32, 2D11, 2C6E a teraz znow to samo czek sie zapalil i czasem zgasnie Bledy to: 2D12 2D11 2C6E 2D32 2D32 2CA2 2A67 2A6B Dodam ze przy wtyczce od silnika valvetronika zauwazylem przegrzane kable az zbrazowialy od przegrzania czy to moze powodowac te problemy? Czekam na sugestie Pozdrawiam