Witam mam problem ze swoim bmw 2.0 silnik n47 140 km auto jest w trybie awaryjnym wyrzuca błedy: 4670 4139 4011 413f zaden z tych błedów nie da sie wykasowac jest tez bład 4a27 ten daje sie wykasowac a po chwili powraca. Podmieniłem juz obydwa czujniki cisnienia spalin bez reakcji. Nie działa auto gaszenie czy to wszystko jest powiazane? czy ktos mial podobna sytuacje wie jak usunac ta usterke?