Nie mam pojęcia czy błotnik był zdejmowany. Kupiłem to auto 5 dni temu i od wczoraj zauważyłem tą przednia kamerę. Też wydaje mi się że błotnik mógłbym zdejmowany i kamerki źle założone. Ale z drugiej strony poprzedni właściciel zauważył by że kamery są źle założone i by na to raczej nie pozwolił. Dziwna sprawa ogólnie. Wydaje mi się że będę musiał jechać do warsztatu ponieważ mam 6 miesięcy gwarancje.