Dokładnie tak, nawet nie próbowałem z tym samym adresem email. Napiszesz cos wiecej? Jednoczesnie chyba nie mozesz miec zalogowanego auta/aplikacji myBMW do obu kont. Zero problemow po przejsciu miedzy kontem PL a DE? Jakies "minusy" korzystania z konta DE widzisz? Potencjalne problemy w ASO czy to nie ma nic do rzeczy? Z gory dziekuje za odpowiedz!
15 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.