Cześć, mam chyba proste pytanie dla obytych z BMW. Czy fotele komfort zawsze mają zamontowane maty grzewcze? Mam na oku auto, które ma fotele komfort, ale w opcji wozu nie ma podgrzewania siedzeń (samochód z Włoch). Zastanawiam się czy te maty tam są zawsze, ale nie są po prostu podłączone, a na desce nie zamontowano przycisku. Trochę mi na tym zależy, bo jednak zimą zimna skóra mi przeszkadza... F11 LCI z 2014 roku. Z góry dzięki! :D