Witam Wszystkich. Jestem nowym klubowiczem i pozdrowionka dla wszystkich. Mam taką zagwostkę. Ściągnąłem z za wielkiej wody F10 535ix. Niestety z wywaloną między innymi poduchą w kierownicy. No i tu zaczynają się schody bo nie mogę dokupić używki z 3 nabojami, "amerykańskiej". Regeneracja odpada a w ASO cena zwala z nóg. Pytanie mam takie czy można zmienić tą poduchę na jedno nabojową, ewentualnie wymienić całą kierownicę i przeprogramować system bezpieczeństwa tak by działał. Z góry dzięki za info.