Hej, Odkopie temat, dzisiaj założyłem sam navi android 10,25 do swojego X'a. Świeża sprawa ale póki co moim zdaniem rewelacja, dużo jeżdżę na navi z Googla i słucham że Spotify muzyki, wcześniej musiałem to robić przez komórkę podłączona auxem, teraz wszystko z pozycji ekranu. jedynie nie podoba mi się grafiką do czujników parkowania, od razu zgrana jest z kamerą której nie mam więc pol ekranu wyświetla mi linie pomocnicze do obrazu z kamery której nie ma:)