WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE. E61 3.0d 197Km 2007r. Problem polega na tym że po włączeniu zapłonu spryskiwacze przedniej szyby działają non stop aż się płyn skończy przy manetce w pozycji Off. Przestają pompowac dopiero w momencie pociagniecia manetki do siebie gdzie tylko w tej pozycji powinny działać. Puszczam manetke znów pompka pracuje non stop. Wyłączyć można tylko wyłączając zapłon lub kiedy skończy się płyn pompka się przegrzeje i wyłączy. Tylny sprysk nie działa Wcale ksenonow nie posiada.