Skocz do zawartości

goryl

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez goryl

  1. ...kolego czytaj dokładnie posty,chodzi o wiek samochodów i możliwości popsucia sie czegokolwiek.... pozdrawiam
  2. ej,psujecie mi niedziele.................wiem ze za chwile coś może w moim aucie umrzeć ,ale po co sie martwic na zapas, i tak ją kocham ... pzdr
  3. uważam ,że wielu z nas gdyby posiadało swoje ósemki od nowości (zakładam że własciciel przedstawionej tez ma ją z salonu ) potrafiło i chciało by utrzymać ją w stanie fabrycznym, niestety kupowaliśmy je już z "określonymi" przebiegami...tak czy owak nie moge na nią patrzec bo gul mi lata
  4. ładny,środek: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5437262
  5. I tak wyobrażam sobie nowe 8 :cool2:
  6. niestety 12 lipca dla mnie odpada ,ale postaram sie Was złapać 13 lipca ,tak dla zasady i poznania sie z Wami,wiec nic nie rezerwuje
  7. goryl odpowiedział(a) na cichym2 temat w E31
    skąd "to" sie tu znalazło i dlaczego jeszcze jest ?????
  8. Dobrze pamiętam ,że kiedyś nie miała dokładki CSi z przodu? I felgi inne też były. .........ahaaa i tu jest zmyłka.!
  9. coś nowego ??? http://moto.allegro.pl/item365936872_bmw_850.html
  10. goryl odpowiedział(a) na kiedro temat w E31
    ...myślę,ze najpierw te czynności ,które opisał Marcin,po nich będziesz więcej wiedział i wtedy się zastanowisz
  11. goryl odpowiedział(a) na kiedro temat w E31
    :D :D :D :D dobre rady dajecie koledze tylko "troszeczke "dwie różne koncepcje :D :D :D :D
  12. jestem za ,pasuje pzdr
  13. uważam że warto założyć nowy temat....
  14. . kuchel napisał: P.S. Swoją droga myślalem o zalozeniu klubu BMW 8er, w którym byśmy mieli ścisłe grono, organizowali spotkania, wyjazdy, proby sprawnościowe itd. uważam że najwyższy czas
  15. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5031327 .....csi. :lol: :lol: :lol:
  16. początek lipca jest ok
  17. .....no i koni ma od cholery !!
  18. a nie powiem podoba mi sie,manual ,biała skórka....
  19. a znamy to : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4971805
  20. goryl odpowiedział(a) na Robert-Lesiu BMW temat w E31
    .....ajajaj nie robi się czegoś takiego,pasują jak" g..no do pomarańczy ",może by z tym Panem pogadać ,pokazać mu pare zdjęć jak powinno wyglądać 850,zarżnął samochód jednym posunięciem,............juz mi się nie chce pisac ...nie warto
  21. jezeli nie doczytałem to przepraszam ,ale ile dni ma trwać nasze spotkanie ?
  22. goryl odpowiedział(a) na Robert-Lesiu BMW temat w E31
    :cool2: pełny szacunek ,uznanie ,gratulacje... itp itd :cool2:
  23. goryl odpowiedział(a) na chorynabmw8 temat w E31
    ....no właśnie ,to zdjęcie świetnie obrazuje jaki jest profil opon na tych kołach i jak"średnio " nadają się jazdy co nie zmienia faktu że wizja jest pierwsza klasa
  24. goryl odpowiedział(a) na Robert-Lesiu BMW temat w E31
    uważam że to zły pomysł,8-mka ma przepiękne wnętrzne ,nie wolno go zakrywac !!
  25. goryl odpowiedział(a) na chorynabmw8 temat w E31
    podpisuję się pod tą wypowiedzią żeby Twój rozmiar 20 -tek dobrze wyglądał to przód 255/30 a tył 285/25 ..... :mad2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.