Treść opublikowana przez goryl
-
Nasze osemki i ich nadszarpniecie zebem czasu
...kolego czytaj dokładnie posty,chodzi o wiek samochodów i możliwości popsucia sie czegokolwiek.... pozdrawiam
-
Nasze osemki i ich nadszarpniecie zebem czasu
ej,psujecie mi niedziele.................wiem ze za chwile coś może w moim aucie umrzeć ,ale po co sie martwic na zapas, i tak ją kocham ... pzdr
-
Najladniejsza osemka jaka w zyciu widzialem!
uważam ,że wielu z nas gdyby posiadało swoje ósemki od nowości (zakładam że własciciel przedstawionej tez ma ją z salonu ) potrafiło i chciało by utrzymać ją w stanie fabrycznym, niestety kupowaliśmy je już z "określonymi" przebiegami...tak czy owak nie moge na nią patrzec bo gul mi lata
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
ładny,środek: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5437262
-
BMW M6 na 2012 rok
I tak wyobrażam sobie nowe 8 :cool2:
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
niestety 12 lipca dla mnie odpada ,ale postaram sie Was złapać 13 lipca ,tak dla zasady i poznania sie z Wami,wiec nic nie rezerwuje
-
Jak dostać bana za głupotę.
skąd "to" sie tu znalazło i dlaczego jeszcze jest ?????
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Dobrze pamiętam ,że kiedyś nie miała dokładki CSi z przodu? I felgi inne też były. .........ahaaa i tu jest zmyłka.!
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
coś nowego ??? http://moto.allegro.pl/item365936872_bmw_850.html
- Dymienie
- Dymienie
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
jestem za ,pasuje pzdr
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
uważam że warto założyć nowy temat....
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
. kuchel napisał: P.S. Swoją droga myślalem o zalozeniu klubu BMW 8er, w którym byśmy mieli ścisłe grono, organizowali spotkania, wyjazdy, proby sprawnościowe itd. uważam że najwyższy czas
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5031327 .....csi. :lol: :lol: :lol:
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
początek lipca jest ok
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
.....no i koni ma od cholery !!
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
a nie powiem podoba mi sie,manual ,biała skórka....
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
a znamy to : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4971805
-
Życie BMW 850ci
.....ajajaj nie robi się czegoś takiego,pasują jak" g..no do pomarańczy ",może by z tym Panem pogadać ,pokazać mu pare zdjęć jak powinno wyglądać 850,zarżnął samochód jednym posunięciem,............juz mi się nie chce pisac ...nie warto
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
jezeli nie doczytałem to przepraszam ,ale ile dni ma trwać nasze spotkanie ?
-
Życie BMW 850ci
:cool2: pełny szacunek ,uznanie ,gratulacje... itp itd :cool2:
-
jakie opony na felgi 20"
....no właśnie ,to zdjęcie świetnie obrazuje jaki jest profil opon na tych kołach i jak"średnio " nadają się jazdy co nie zmienia faktu że wizja jest pierwsza klasa
-
Życie BMW 850ci
uważam że to zły pomysł,8-mka ma przepiękne wnętrzne ,nie wolno go zakrywac !!
-
jakie opony na felgi 20"
podpisuję się pod tą wypowiedzią żeby Twój rozmiar 20 -tek dobrze wyglądał to przód 255/30 a tył 285/25 ..... :mad2: