Witam, mam pewien problem w moim m42, otóż chwile po kupnie pękła guma od dolotu, pomyślałem dobra pewnie ze starości i kupiłem nowy zamiennik za 120 zł. Po 3-4 miesiącach znowu to samo, co dało mi do myślenia, że ciśnienie w kolektorze ssącym może być nieprawidłowe. Ktoś miał podobny problem? Dodam jeszcze, że podejrzewam niesprawny czujnik położenia przepustnicy, może mieć to jakieś powiązanie?