Zgadza się wjechałem w dziurę dwa prawe koła ( przód i tył) były wymienione na koszt miasta tez w BMW Tlokinski. Naprawiałam to z mojego AC z regresem . Także wyszło ze dostałem nowe felgi i opony od BMW za darmo :) Masz racje dodam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cześć . Mam na sprzedaż moje prywatne BMW. Moja perełkę . Jestem pierwszym wlasciciecielem. Cena do uzgodnienia . Salon Polska i serwisowany BMW od początku aż do teraz. Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt tak jak w ogłoszeniu. Lub tutaj na forum. Pozdrawiam wszystkich Radek
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.