Patrzyłem już na ten schemat ale z niego nic nie wynika.Wiem że ze zbiornika wychodzą dwa przewody poza tym nic.Jeden z nich to napewno odpowietrzenie a ten drugi?Gdzie on może być podłączony czy to jest drugie odpowietrzenie które powinno być podłączone gdzieś do wlewu, czy do filtra, a może do zbiornika wyrównawczego (nigdy go nie widziałem ale jest na tym schemacie).Pytam po mechanikach ale mam wrażenie że oni nadają się tylko do napraw polonezów, ludzie którzy z tego żyją a bladego pojęcia nie mają.Dzięki kolego będe dalej drążył temat pozdrowionka :!: