Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu mam f10 z 2013r przed liftem sprowadzona z NL. Po vinie odczytałem że po zakupie dołożone bylo webasto, hak i kod KDD2 - Retrofit Diesel BluePerformance package https://showbox.tools/. W sieci po wpisaniu tego kodu wyskakują jakieś info na temat adblue a z tego co wiem to addblue bylo montowane dopiero w poliftach... Ma ktoś wiedzę w temacie tego kodu ????? I z góry dzięki, pozdrawiam...