Witam, ostatnio wymieniłem w moim bmw e60 (przed lift) żarówki ringów ze zwykłych tanich ledów (Z którymi już kupiłem samochód) na droższe żarówki z oznaczeniem canbus natomiast problem jest w tym że nadal migają :( no i oczywiście dalej pojawia się błąd spalonej żarówki, czy może to być wina czegoś innego niż samych żarówek ? ( zmieniłem również żarówki podświetlenia tablicy ale to pomogło i nic nie miga ) może powinienem kupić jakieś inne lepsze bądź inaczej oznaczone ?