Witam ponownie, moze ktos cos napisze o tej propozycji. ponownie z gory dzieki za wszelkie komentarze i opinie https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-lift-3-0-automat-navi-panorama-skora-ID6DQK5u.html
Witam cale forum, czy mozecie cos powiedziec po zdjeciach itd wiem ze sporo tutaj ekspertow wiec bym docenil opinie. Przebiegu sie nie boje a szukam czegos takiego wlasnie z6 biegowym automatem 3.0d 218km a ten jest lokalnie z gory dzieki! https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-zadbane-bmw-x3-e83-3-0-d-ID6DNct7.html
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.