witam ! zostalem szczesliwym posiadaczem e32 740i mam problem z ,,chyba'' nagrzewnica / co sie dzieje : przy wlaczonym ogrzewaniu paruje mi przednia szyba , ubywa mi plynu z ukladu chlodzacego oraz czuc plyn / czy ktos z was mam jakis link badz poleca ksiazke jak wymienic nagrzewnice w tym modelu... prosze o kontakt osoby ktora juz ja wymieniala moj mail
[email protected] dziekuje i pozdrawiam