Witam,wczoraj od mechanika odebrałem swoją bawarke i coś nie halo wydawało mi się z nią od razu po odebraniu jej problem polega na tym,że przod samochodu stoi znacznie wyzej od tylu wymieniłem oby dwa amortyzatory sprężyny zostawiłem stare fabryczne czy jest to możliwe że auto stoi wyzej poprzez nie wciśnięcie do końca amortyzatora w obejmie piasty? Wrzucam zdjęcia lewego zacisku przedniego i prawego https://iv.pl/image/GtuSmze https://iv.pl/image/GtuS0sp