W kupionym ostatnio aucie, mam niedziałające lusterko zewnętrzne po stronie pasażera. Po rozebraniu całości zobaczyłem że lusterko jest 3 pin a wiązka 5 pin, po drugiej stronie mam 3 pin wiązkę i 3 pin lusterko, wszystko działa (lusterka składane, podgrzewane i fotochrom). Podpowie mi ktoś co najlepiej, najtaniej teraz zrobić? Czy samo wstawienie lusterka 5 pin po stronie pasażera rozwiąże problem? Czy od razu celować w wymianę całej wiązki na z końcówką na 3 pin i montaż lusterka 3 pin?