Treść opublikowana przez Maciek71
-
opóźnienie w odbiorze.
Gratuluję postępu i życzę szybkiego odbioru. Mógłbyś zapodać info jak u Ciebie wyszło z zegarami i navi ? Co miałeś w konfiguracji a co i się wyprodukowało tzn czy z jakimiś zmianami ?
-
opóźnienie w odbiorze.
Że jesteśmy traktowani jak rynek "trzeciego świata" to widać po czasach oczekiwania na produkcję :D
-
opóźnienie w odbiorze.
Gratuluję. Życzę szybkiego odbioru. Powiedz jeśli możesz jakie miałeś zamówione liczniki? Całkiem podstawowe czy z małą navi ?
-
Upgrade do Live cockpit professional za free
Odebrałeś już auto ? Twoje wiadomości w temacie zegarów i nawigacji byłyby z pierwszej ręki :D
-
Upgrade do Live cockpit professional za free
Zatem miałeś w sumie szczęście, chyba że nie jesteś fanem wirtualnych zegarów jak ja. Ciekawe jak się ma sytuacja w przypadku podstawowej wersji z normalnymi zegarami bez podstawowej nawigacji, czy w takiej konfiguracji auta się produkują ? Ma ktoś tak skonfigurowane auto z oczekujących na produkcję czy już na odbiór ?
-
opóźnienie w odbiorze.
1. Zgadza się - mnie pytali się czy zgadzam się na rezygnacje z lędźwi pasażera bo inaczej nie ma szans na produkcję 2. Dokładnie nie wiem bo nie mam ale podobno nie ma na to szans już w tym roku w ogóle 3. Mam HK i z tym już nie ma problemu u mnie. Coś tam jeszcze z zegarami i NAVI, za małą dają dużą bo małej już nie ma. Na pewno też hak, tak jak już koledzy często wspominali oraz jakiś dekor deski.
-
opóźnienie w odbiorze.
Naprawdę dobry czas od zamówienia do odbioru. Moje z połowy lutego dopiero produkcja 20 tydzień roku. Twoje auto w 100 % zgodne z konfiguracją ? Bez żadnych wymuszonych zmian ?
-
opóźnienie w odbiorze.
Gratulacje :D Jesteś zatem szczęściarz że masz wszystko co chciałeś. Mogę zapytać jakie miałeś zegary i navi ? W ogóle jesteś szczęściarz. Ja wczoraj rozmawiałem z handlowcem to mi powiedział, że moje G21 w ogóle nie wiadomo kiedy się wyprodukuje. Zamówienie z października, aktualnie najwcześniej produkcja w czerwcu i to nawet pewne nie jest... Już myślę czy coś na placu się nie znajdzie :( Jak to nie tajemnica, to można wiedzieć jakie miasto? Gratuluję cierpliwości, a tak na poważnie to aż nieprawdopodobne aby zamówienie z października ubiegłego roku nie zostało jeszcze zrealizowane. W ubiegłym tygodniu kolega odbierał auto gdzie zamówienie było złożone 5 stycznia, żadne restrykcje go nie objęły bo to zamówienie sprzed problemów, HK jest, lędźwie są w obu fotelach. Gdzieś Ty to auto zamówił ?
-
opóźnienie w odbiorze.
Gratulacje :D Jesteś zatem szczęściarz że masz wszystko co chciałeś. Mogę zapytać jakie miałeś zegary i navi ?
-
Upgrade do Live cockpit professional za free
Ma ktoś z kolegów auta zamówione ze stycznia/lutego ze zwykłymi zegarami bez 6U2 ?
-
Upgrade do Live cockpit professional za free
6C3 to nie jest tzw mała nawigacja tylko rozszerzenie funkcji z pakietu standardowego 6C1 (tam nie ma nawigacji) 6U2 to jest mała nawigacja której teraz już w ogóle nie ma opcjach przy nowych zamówieniach 6U3 to duża navi Pewnie dają do produkcji 6U3 zamiast 6U2 bo jest niedostępna. Zgadza się ?
-
opóźnienie w odbiorze.
Może ktoś z kolegów którzy niedawno odbierali auta wypowie się na temat zamian w zegarach w związku z opóźnieniami ? Podają koledzy że kto miał w konfiguracji Live Cockpit Plus dostaje Live Cockpit Professional ? Ktoś ma sprawdzone informacje w tym temacie ?
-
opóźnienie w odbiorze.
Mam tak samo jak Ty, po wyrażeniu zgody na usunięcie lędźwi u pasażera (bo pierwotnie chcieli abym usunął tą opcję w ogóle) auto dostało majowy termin produkcji. HK też jest w wyposażeniu ale to podobno już ogarnęli i nie ma już z tą opcją problemu. Odbiór wstępnie początek czerwca. Oby tak było to nie będzie źle.
-
opóźnienie w odbiorze.
Usunięcie tylko u pasażera czy w ogóle ?
-
opóźnienie w odbiorze.
Kolega wczoraj odbierał "5" - HK jest i lędźwie są i u kierowcy i u pasazera6, szczęściarz
-
opóźnienie w odbiorze.
Jakie masz fotele?
-
opóźnienie w odbiorze.
To moja pierwsza wiadomość na forum od chwili zarejestrowania się kilka dni temu, zatem na początku serdecznie witam wszystkich kolegów. Śledzę między innymi ten wątek dotyczący opóźnień w produkcji i odbiorze aut ponieważ też jestem oczekującym na realizację zamówionego auta. W dniu dzisiejszym dostałem informację, a właściwie można powiedzieć ultimatum, że albo rezygnuję z opcji podparcia lędźwiowego albo mogę liczyć na produkcję auta w miesiącach październik/listopad. Rezygnacja tyczy się obu foteli, regulacja szerokości boczków niby bez zmian.