Witam wszystkich. Mam pewien problem z ktorym nie potrafie sobie poradzić. Mam wyciek płynu chłodzącego I nie jestem w stanie znaleźć skąd on sie bierze. Zagladalem pod maskę i nie widze tam żeby cieklo z jakiegoś węża chłodnicy złączki czy tym podobne. Robie dziennie 60km do pracy i tak co 350km musze dolewać z 1litr płynu. Dodam ze mam zainstalowany gaz. I zauważyłem ze plama pod autem robi sie zazwyczaj jak juz zaparkuje i występuje ona od przodu ze strony pasażera. Ktos miał podobny problem? Jakies pomysly?