Witam,jestem nowym nabywcą BMW GT 5 2.0 184KM 2013 R. Mam problem z bluetooth,mianowicie. Mój telefon normalnie podłącza się pod bmw i mogę wykonywać połączenia,natomiast gdy chce puścić muzykę,bmw nie reaguje A w zakładce multimedia cały czas napisane jest ,,trwa pobieranie ". Drugim problemem jest Navi, gdy próbuje włączyć,przez cały czas widnieje napis ,,trwa uruchamianie nawigacji " czy to wina softu? Jeśli ktoś ma jakiś pomysł proszę o pomoc :)