Witam syczy mi z pod deski rozdzielczej przy oddalonym aucie na wolnych obrotach i przy dodawaniu gazu w BMW e60 530d wiec ktos co moze być przyczyną tego syczenia?
Witam kupiłem lusterka poliftowe do przedlifta to są elektryczne z grzaniem zmieniłem wtyk z 4 pin na wtyczkę 6 pin i Sytuacja wyglada ze działa regulacja góra i w lewo ale w prawo i na dół już nie działa co zrobić ?
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.